25 Ekim 2012 Perşembe

HAMİLELİKTE 28. HAFTA

            ÇİFTER ÇİFTER ATLAYARAK YAZDIĞIM HAFTALARIMDAN 28e GELDİK BİLE.BU HAFTA ANTALYA'NIN DENGESİZ HAVASINDAN DOLAYI FENA ÜŞÜTTÜM.İLAÇLARIN ÇOĞUDA YASAK OLDUĞU İÇİN BOL BOL IHLAMUR VE SICAK SUYUN İÇİNE LİMON-BAL KARIŞIMI YAPIP İÇTİM.BAYADA İŞE YARADI.BİRDE BENDEN SİZE TAVSİYE BOĞAZLARINIZ AĞRIMAYA BAŞLADIYSA SİRKE İLE GARGARA YAPMAK MÜTHİŞ ETKİLİ OLUYOR..BİRDE BU HAFTALARDA AŞIRI TANSİYON YÜKSELMESİ YA DA DÜŞMESİ VE KALP ÇARPINTISI YAŞANABİLİYORMUŞ  AMAN DİKKAT..
     BEN HAMİLELİĞİN BAŞINDAN BERİ YETİŞEMİYECEĞİZ KABUSUYLA YAŞADIM.YA O OLMAZSA YA DOKTOR İYİ OLMAZSA DİYE KENDİ KENDİMİ BAYA YEDİM KENDİ KENDİMİ DEPRESYONA SOKTUM AMA INTERNETTEN OKUDUĞUM KADARIYLA ÇOĞU HAMİLEDE BU OLUYORMUŞ.NE KADAR GARİP VE GEÇEN AYDAN İTİBAREN KENDİMİ KONTROL ALTINA ALMAYA BAŞLADIM BİRAZ GEÇDE OLSA:) GALİBA BU HORMONLARDAN KAYNAKLI BİR DURUM.
  SON ZAMANLARDA HAREKETLERİM YAVAŞLAMAYA BAŞLADI HANİ BÖYLE BÖCEKLER OLURYA TERS DÖNDÜ MÜ KENDİ KENDİNE DÜZELMEK İÇİN DEBELENİR..İŞTE TAM ÖYLE HİSSEDİYORUM KENDİMİ ..:) BİRDE BENDE GÖBEK DELİĞİ TİKİ VARDIR ÇOK BAKINCA HUYLANIRIM,ELLETMEM PEK GÖZÜM GİBİ SAKLARDIM AMA ŞİMDİ O ÇUKUR GÖBEK DELİĞİ KARIN GERİLDİKÇE ONUNLA BERABER  DIŞA ÇIKMAYA BAŞLIYOR..O ÇIKTIKÇA BENİM İÇİM GİDİYOR :)
  BEBİŞ BUSIRADA DÖNMEYE BAŞLADI GALİBA ATIŞLARINI HEP SOLUMDA HİSSEDERDİM ŞİMDİ SAĞ GÖĞSÜMÜN ALTINDA HİSSEDİYORUM BAKALIM DÖNMÜŞTÜR İNŞALLAH:)

2 yorum:

  1. Geçmiş olsun :) 1 tatlı kaşığı bala 1 çay kaşığı zencefil rendesi de çok iyi geliyor gribal durumlarda. Zencefilin zararı yokmuş hamilelikte..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim..Benm doktorumda zencefil kullanma demişti ..

      Sil